Alena Nývltová

image

Jmenuji se Alena Nývltová. Narodila jsem se 8.8. 1982 v Jihlavě. Jsem absolventkou Fakulty sportovních studií MU v Brně v oboru Tělesná výchova a sport. V ZEUS POWER HOUSE se věnuji skupinovým lekcím TRX.

Sport se stal neoddělitelnou součástí mého života již od raného dětství. Jedničkou mezi sporty se pro mě stalo plavání, kterému jsem se věnovala na vrcholové úrovni do svých 28 let. K bazénu mě to táhne pořád a kromě toho, že jsem stále aktivní plavkyně, je mou hlavní náplní trenérská činnost.

Díky studiu na vysoké škole jsem získala potřebné znalosti, které mě uvedly do problematiky sportovního tréninku a začala jsem se o sport zajímat i z pohledu trenéra. Již osm let se věnuji přípravě mladých plavců v místním Jihlavské plaveckém klubu. Různé formy fitness mě provázely celým mým závodním obdobím a po ukončení profesionální kariéry, jsem se rozhodla pokračovat jako instruktor skupinových lekcí Pilates, TRX a Bosu.

Protože ráda poznávám nové aktivity, zkusila jsem před dvěma lety Crossfit...a kde jinde než u Míry Skály. Potkala jsem skupinu skvělých lidí, kteří jsou stejní nadšenci pro sport jako já a to mě motivovalo k tomu, abych se opět vrátila k aktivnímu závodění v bazénu.

Přijďte také zkusit něco nového a okusit náš ZPH životní styl!